O nas

Biuro tłumaczeń Myślenice oraz Kraków, tłumaczenia przysięgłe i zwykłe

Biuro tłumaczeń Petruk – Sztuka Tłumaczenia ®

Biuro tłumaczeń Petruk jako wiodące na rynku, świadczy najwyższej jakości profesjonalne usługi tłumaczeniowe zarówno dla Klientów biznesowych jak i prywatnych. Tłumaczenia oferowane przez naszą firmę są gwarancją najlepszej jakości i ceny.

Wykonujemy tłumaczenia przysięgłe oraz tłumaczenia techniczne, tłumaczenia medyczne, tłumaczenia prawnicze i finansowe. Granice naszej pracy wyznacza Klient, który zgłasza się do nas z tekstem (tekstami) do tłumaczenia. Wszystkie tłumaczenia zwykłe jak tłumaczenia przysięgłe realizujemy z poszanowaniem zasad poufności i profesjonalizmu. Zapewniamy wysoką jakość oferowanych usług w dobrych cenach, szybko i terminowo.

Oferujemy wygodne formy współpracy:

  • zlecenia przyjmujemy drogą e-mailową lub faxem
  • co miesiąc promocje na inny język
  • stałym Klientom oferujemy dogodne formy płatności i rabaty

bt

bt1

Nasz zakres pracy

Prowadzimy pełną obsługą biznesową w językach europejskich: szkolenia językowe dla pracowników (zwykłe oraz specjalistyczne), obsługę korespondencji firmowej, a także konferencji i imprez okolicznościowych.

Poufność i bezpieczeństwo

Gwarantujemy poufność i bezpieczeństwo Państwa dokumentów na każdym etapie pracy.
Powierzone nam dokumenty zachowują oryginalny wygląd, branżowe słownictwo i całkowitą spójność treści.Jako jedni z niewielu tłumaczymy rękopisy i pismo gotyckie.

Nasz zespół

Współpracujemy z tłumaczami całego świata dlatego każde tłumaczenie wykonywane jest przez specjalistę w danej dziedzinie. W ten sposób jesteśmy w stanie sprostać najwyższym wymaganiom oraz zrealizować najtrudniejsze i najpilniejsze Państwa zadania.

Doświadczenie jakość oferowanych przez naszą firmę usług, stanowią gwarancję najwyższej jakości przekładów w konkurencyjnie niskich cenach.

www.elifeonlinepharmacies.com